banner247
banner174
banner127

Adem başkanın avukatlığına soyundum!


HÜSEYİN KALAYCI

HÜSEYİN KALAYCI

Okunma 11 Mart 2020, 10:00Alanya trafiği maalesef taa Cengiz Aydoğan'dan gelen Hasan Sipahioğlu süren, Adem Murat Yücel ile de devam eden bir sorun. Bu soruna bir çare bulunamadı. Bulunması bile günü birlik oldu. Hele hele yazın Atatürk caddesindeki trafiği anlatmaya gerek yok. Ben şahsen çıldırıyorum...
Caddelerin Alanya belediyesine devretilmesiyle birlikte süre gelen sorun olan yoğun trafik akışının çözümü o caddelerdeki esnaflarında görüşleri doğrultusunda orta refüjün traşlanması oldu. Yerinde bir karar. Başkan Yücel ise vakit kaybetmeden hemen işe koyuldu. Orta refüj traşlanıyor. Fen İşleri Müdürümüz Özgür Karamut ile görüştüm. Kısa sürede çalışmalar bitirilerek hizmete gireceğini söyledi.
Bu konuya İyi Partili meclis üyesi Fikret Arık karşı çıkmış. Neymiş efendim yeşil alanlar yok ediliyor. Yahu adama sormazlar mı. Alanya'yı beton şehir haline Başkan Yücel mi getirdi! 
Başkan başka ne yapsın. Yazın geldiğinde bu trafik nedir diye sersenişte bulunuyoruz. Bırakın da iş yapsınlar. Alanya menfatine yapılan bir çalışmadır. O caddede görüştüm onlarca esnaf arkadaşım var. Ve Başkan Yücel'i bu konuda sonuna kadar destekliyorlar. 
Boş boş konuşup da gündeme meşgul etmeyin derim. Ve bitince hep birlikte şunu diyeceğiz "Allah razı olsun Adem başkandan".
Burada Alanya Mayorka şehri değil...
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.