banner245
banner174
banner113

176 dolara Antalya tatili

banner106

Rusya'dan Türkiye'ye dönük tatil satışlarında lokomotifin fiyat olduğu Rus turizmcilerce de teyit edildi. Rusya'dan Türkiye'ye 176 dolara uçak ve 3 yıldızlı otelde konaklama dahil tur satıldığı belirtildi.

176 dolara Antalya tatili

banner108
İftar sonrası bekleniyorsunuz
İlgili Galeriye Git
banner238
Rus Tur Operatörleri Birliği İcra Kurulu Başkanı Maya Lomidze, sektörel gündemi değerlendirdiği toplantıda Türkiye ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu yıl Türkiye'nin Rus turistlere benzeri görülmemiş düşük fiyatlar verdiği kaydeden Lomidze, ''Verilen fiyatlar o kadar düşük ki, şu an kapalı olan Mısır'ın verdiği fiyatların bile altında. Mayıs ayında uçak ve 3 yıldızlı bir otelde konaklama dahil bir haftalık turlar 10 bin rubleye (176 dolar) satıldı.'' dedi.
''BU KADAR DÜŞÜK FİYATLARA HİÇBİR ZAMAN TANIKLIK ETMEDİK''
Türkiye tatil fiyatlarının bu kadar ucuz olduğuna hiçbir zaman tanıklık etmediklerini kaydeden Lomidze, yaz aylarında ise fiyatların 20-25 bin ruble (350-440 dolar) seviyesine çıktığını ifade etti.
Nsn.fm'de yayımlanan haberin doğruluğunu teyit etmek için Maya Lomidze ile iletişime geçen TurizmGüncel, Lomidze'den açıklamaların kendine ait olduğuna dair bilgi aldı. Lomidze söz konusu verilere, 15 Mayıs'tan itibaren havalimanlarında yaptıkları araştırma ile ulaştıklarını belirtti.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.