banner247
banner174
banner113

Ak Gençlik’ten mucit gence ziyaret

banner106

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetimi, Alanya’da korona virüse karşı 3D yazıcı ile Demir Adam maskesi tasarlayan 9. sınıf öğrencisi Yiğitcan Yakar’ı ziyaret etti.

Ak Gençlik’ten mucit gence ziyaret

banner108
banner238

Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesinde öğrenciler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında maske ve siperlik yaparak birbiriyle yarıştı. 9. sınıf öğrencisi Yiğitcan Yakar ise filmlerdeki süper kahraman Demir Adam'dan (İron Man) esinlenerek onun kaskını yaptı. Elektronik aksanı bulunan ve açılıp kapanan kask, ulusal medya da geniş yankı buldu.

AK GENÇLiK’TEN ZİYARET
Alanya’yı gururlandıran genç mucide destek Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Gençlik Kolları’ndan geldi. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetimi, Yiğitcan Yakar’ı ziyaret ettiler. Kendisi ile gurur duyduğunu belirten Başkan Yeniacun, başarılarının devamını dileyerek, her zaman girişimci gençlerin yanında olduklarını söyledi. Yakar’a bir de Alanyaspor forması hediye eden Yeniacun, bu tarz girişimlerin devam etmesi, Yakar’ın diğer gençlere de örnek olmasını dilediklerini belirtti.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.