banner245
banner174
banner113

ALKÜ'de dijital pazarlama konuşuldu

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Gazipaşa Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde "Dijital Pazarlamada Girişimcilik" adlı bir etkinlik gerçekleştirildi.

ALKÜ'de dijital pazarlama konuşuldu

banner108
banner238

Çevrimiçi düzenlenen programın moderatörlüğünü yapan Gazipaşa Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erhan Cengiz’in konuğu ise Antalya MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu oldu. "Dijital Pazarlamada Girişimcilik” konulu söyleşide altın değerinde tüyolar veren Göksu, özel ilgi alanı olan çikolata ve kahve ürünleri konusunda yaptığı yenilikçi çalışmaları katılımcılara aktardı. Etkinlikte, 2011 yılında ünlü bir kahve markasının ilk şubesini Antalya’da açarak girişimcilik faaliyetlerine başladığını ifade eden Göksu, ilerleyen yıllarda ise girişimlerini daha da ileriye taşıyarak, 2019 yılında markasını 194 şubeye ulaşan bir kahve zincirine nasıl dönüştürdüklerini anlattı.  

Programın, ikinci ve üçüncü bölümünde ise Göksu, öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplayarak tecrübelerini paylaştı.

Etkinliğin sonunda konuşan Gazipaşa Havacılık ve Uzay Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Erhan Cengiz, davetlerini kabul ederek programa katılan Antalya MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu’ya teşekkür etti. 
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.