banner247
banner174
banner113

Murmansk Ticaret Odasına hayırlı olsun ziyareti

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkan Yardımcısı Anastasia Petrova Çetinkaya, Murmansk Ticaret Odasına ziyarette bulundu

Murmansk Ticaret Odasına hayırlı olsun ziyareti

banner108
banner238


Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Komisyonu Başkan Yardımcısı Anastasia Petrova Çetinkaya, Murmansk temaslarına devam ediyor. Çetinkaya, bugün Murmansk Ticaret Odası'nın, yeni Başkanı Andrey Eriylevich'e hayırlı olsun ziyareti yaptı. 2014 yılında Alanya ile kardeş şehir, 2018 yılında ise ALTSO ile Kardeş Oda protokolü imzalandığını ve o günden bu yana ilişkilerin güçlenere sürdüğünü belirten Anastasia Petrova Çetinkaya, Başkan Andrey Eriylevich'e,  ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'in hediyesini takdim etti.

Anastasia Petrova Çetinkaya; " Murmansk Ticaret Odası ile güçlü ilişkilerimiz var, Başkan Eriylevich, yeni seçildi. Bizde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımız Mehmet Şahin Bey'in selamlarını ilettim ve kendilerini Alanya'ya davet ettim" dedi. Başkan Andrey Eriylevich ise; "Nazik ziyareti için Anastasia Hanıma,  hediyeleri ve Alanya daveti için değerli başkan Mehmet Şahin'e teşekkür ederim. Bizde Şubat ayı içinde şehrimizde düzenleyeceğimiz, yatırım ve ticaret konferansına özel davetlimiz olması için Sayın Başkan Mehmet Şahin'i davet ettik. Umarım bu davetimizi geri çevrmeyerek bizi onurlandırırlar. Alanya ile ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Araya giren pandemi dönemi sona erer ermez yeni girişimlerimiz olacak" dedi.
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.