banner245
banner174
banner113

Rus ajanstan Türkiye charter uçuşlarıyla ilgili son dakika haberi

banner106

Rus TASS ajansının geçtiği son dakika haberinde, Rusya'nın Türkiye'ye dönük uçuşları kısıtlama ya da durdurma kararının bulunmadığı kaydedildi.

Rus ajanstan Türkiye charter uçuşlarıyla ilgili son dakika haberi

banner108
banner238
Türk turizmcilerin merakla beklediği Rusya uçuşlarıyla ilgili sevindiren haber geldi. Rus TASS ajansının geçtiği son dakika haberinde, Rusya'dan Türkiye'ye dönük uçuşların kısıtlanlanmasına ya da durdurulmasına ilişkin bir karar almadığı belirtildi.
TASS'a konuşan üst düzey bir kaynak, bugün Türkiye uçuşları gündemiyle bir toplantının da yapılmayacağını açıkladı. Kaynak, ''Şu anda Türkiye uçuşlarının kısıtlanması veya durdurulmasına ilişkin bir karar yok. Koronavirüse karşı operasyon merkezinin bugün toplanması da planlanmadı'' ifadelerini kullandı.
NOT: Cuma gününden bu yana öne gelen bazı Rus medyasından yayınlanan haberlerde, Türkiye'deki hızlı vaka artışı nedeniyle Rusya'nın Türkiye charter uçuşlarını durduracağı, tarifeli uçuşları da kısıtlayacağı iddia edilmişti. Türkiye'den dönenlerin 14 gün karantina altında tutulmasının planlandığı da haberlere yansımıştı. TurizmGüncel - Dış Haberler
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.