banner113

Türk turizminin çok yakından ilgilendiriyordu. ITB iptal edildi! 

banner106

Fuar idaresinin internet sayfasından yayınlanan habere göre dünyanın en önemli turizm fuarı ITB, pandemi nedeniyle iptal edilerek sadece dijital olarak düzenlenecek. 

Türk turizminin çok yakından ilgilendiriyordu. ITB iptal edildi! 
16 Aralık 2021 Perşembe 15:05

banner108
banner238

Yapılan açıklamada “ITB Berlin 2022'nin başlangıçta planlandığı gibi yüz yüze olarak gerçekleşmeyeceğini bugün büyük bir üzüntüyle bildirmek zorundayız. Koronavirüs salgınıyla sıkılaştırılan seyahat kısıtlamaları ve büyük etkinliklerde yer alabilecek sayılara getirilen sınırlamalar nedeniyle Messe Berlin bu adımı attı. ITB Berlin'i yüz yüze bir etkinlik olarak düzenlemeyi mümkün kılmak için her türlü çabayı gösterdik. Özellikle bu zamanlarda sektörün oryantasyona, ilhama ve diyaloga ihtiyacı var. Canlı yayınlanan kongre ve Dijital İş Günü'nün yanı sıra yıl içindeki yeni bölgesel seyahat etkinliklerimizle, 2022'de sektöre çok çeşitli büyüleyici içerik ve yeni iş fırsatları sunuyoruz.” İfadeleri yer aldı

Öte yandan Mart 2023'te ITB Berlin yüz yüze bir etkinlikle tekrar geri döneceği bildirildi.  8 Mart'ta açılacak olan ITB Berlin 2023, tüm piyasa oyuncularının istekleri doğrultusunda Berlin Fuar Alanları'nda yerini alacak.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.