banner245
banner174
banner113

Alanya'da yapılacak olan ÖSYM sınavı öncesi online toplantı!

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, 2021 Yılı Sınav Koordinatörleri Toplantısına katıldı.

Alanya'da yapılacak olan ÖSYM sınavı öncesi online toplantı!

banner108
banner238

Önceki günlerde Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen KPSS Lisans sınavlarının Alanya’da yapılacağı müjdesini veren Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü ve ÖSYM Alanya Sınav Koordinatörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün Başkanlığında düzenlenen 2021 Yılı Sınav Koordinatörleri Toplantısına katıldı. Online olarak düzenlenen toplantıya ÖSYM İl Sınav Koordinatörleri ve üniversite rektörleri katıldı. Sınav öncesi yapılacak hazırlıklar ve sınavlarla ilgili genel değerlendirmelerin alındığı toplantının açılış konuşmasını ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün yaptı.
GÜVENLİ VE SAĞLIKLI
Toplantıda, sınavların kuralına uygun ve güven içerisinde yapılabilmesi için sınav öncesi, sınav günü ve sınav sonrasında yapılacak çalışmalar görüşüldü. Toplantıda ayrıca sınava girecek adayların güvenli ve sağlıklı bir ortamda sınava girmeleri için, Covid-19 salgınına yönelik alınacak önlemler de konuşuldu.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.