banner247
banner174
banner113

ALKÜ'ye Türk Dili ve Kültürüne hizmet ve yayın ödülü

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özgür Kasım AYDEMİR "Türk Dili ve Türk Kültürüne Hizmet Ödülü ve Yayın Ödülü"ne layık görüldü.

ALKÜ'ye Türk Dili ve Kültürüne hizmet ve yayın ödülü

banner108
banner238

Merkezi Almanya'da bulunan, Türk dili, tarihi ve kültürü konularında araştırmalar gerçekleştiren Institut für die Welt der Türken (IFWT; Türklerin Dünyası Enstitüsü), Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)Eğitim Fakültesi Dekanı ve aynı zamanda Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özgür Kasım AYDEMİR’i ödüllendirdi.  

Uluslararası Enstitü Prof. Dr. Aydemir’e Türk dili edebiyatına, tarihi ile kültürüne yapmış olduğu katkılardan dolayı" Türk Dili ve Türk Kültürüne Hizmet Ödülü ve Yayın Ödülü"nü verdi.  Prof. Dr. Özgür Kasım AYDEMİR ödülünü online bir şekilde gerçekleştirilen ve dokuz ülkeden bilim insanlarının katıldığı törende aldı. ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, ödül vesilesiyle Türk dili, edebiyatı, tarihi ve kültürü konularında yaptığı çalışmalardan dolayı Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özgür Kasım AYDEMİR’i tebrik etti.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.