banner247
banner174
banner113

ALTSO Başkanı Şahin'den herşey Alanya vurgusu!

banner106

AHEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Ekrem Özkul, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldırım Saldıraner ve Genel Sekreter Dr Murat Ertan Doğan’da yer aldı. 

ALTSO Başkanı Şahin'den herşey Alanya vurgusu!

banner108
banner238

Yükseköğrenimin Alanya için çok önemli olduğuna vurgu yapan ALTSO Başkan Şahin, “Alanya olarak çok şanslıyız, bir devlet bir özel olmak üzere iki üniversitemiz var. Biz de ALTSO olarak bu anlamda üzerimize düşeni yapıyoruz, kuruluşlarından bugüne iki üniversitemize her türlü desteği veriyoruz. Üniversitelerimiz sosyo-kültürel anlamda önemli bir değer sunuyor ama bunun yanında ekonomik olarak da Alanya’mıza çok ciddi bir katkısı var. Üniversitelerimizin ekonomik olarak Alanya’mıza daha da katkı yapabilmesi için gelişimleri çok önemli. Bugün de AHEP Üniversitemizin gelişimi konusunu görüştük. Her zaman olduğu gibi eğitime destek vermeye, üniversitelerimizin yanında olmaya, gelişimlerine katkı sunmaya devam edeceğiz. Her şey Alanya’mız için” dedi. 

Başkan Şahin ayrıca,  Alanya'mıza iki üniversitenin kurulmasına öncülük eden Alanya'mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür etti. AHEP Rektörü Prof. Dr. Ali Ekrem Özkul ise ALTSO’ya teşekkür ziyaretine geldiklerini belirterek, “ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin ve ekibi ALTSO olarak güzel projelere imza atıyorlar. Üniversitemizin de kuruluşundan bu yana her aşamasında destek verdiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.