banner245
banner174
banner113

Antalya valisinden öğrencilere tavsiye

banner106

ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, karnelerini verdiği öğrencilere "Tatil döneminde 8-10 saat bilgisayarın başında durmayın.

Antalya valisinden öğrencilere tavsiye

banner108
banner238
Antalya'da ilk, orta ve liselerde öğrenim gören 442 bin öğrenciye karneleri dağıtıldı. Yaklaşık 3 aylık tatil sürecine giren öğrencilerin karne heyecanına protokol de tanıklık etti. Konyaaltı Siteler Mahallesi İlkokulu'nda düzenlenen karne törenine Vali Münir Karaloğlu, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve ilçe yöneticileri katıldı. Siteler Mahallesi İlkokulu'nda da öğrencilerin karne heyecanına velileri de eşlik etti.
Vali Münir Karaloğlu ve protokol üyeleri 1'inci ve 4'üncü sınıflarda öğrencilere karneleri tek tek dağıttı. Tüm öğrencilere karne ile birlikte kitap da hediye edildi. Vali Karaloğlu, karnelerini verdiği öğrencilere yaz tatilini köylerde, doğayla iç içe geçirmeleri tavsiyesinde bulundu. Öğrencilere seslenen Vali Karaloğlu, "Denize girin, sokakta oynayın çocuklar. Arkadaşlarınızla ilişki kurun, sosyalleşin. Teknolojiyi hepinizin en iyi şekilde kullanmasını arzu ederiz ama teknolojinin kölesi olmanız doğru değil. Teknoloji sizi esir almasın. 8-10 saat bilgisayarın, telefonun başında durmayın. Dinlenin, zaman zaman kitap okuyun. Ama eylülde geldiğinizde sizleri dinlenmiş, zinde bir şekilde gör77mek istiyoruz" dedi.
Hem çocuklar hem de öğretmenler için yorucu bir eğitim ve öğretim yılının sona erdiğini belirten Vali Karaloğlu, bütün öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller diledi ve öğretmenlere teşekkür etti.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.