banner113

Dersimiz yerel yönetimler!

banner106

Alanya Belediyesi, Yaylalı İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp’in karşıladığı minikler, belediyedeki birimleri ziyaret ederek ilgili müdür ve görevlilerden bilgi aldı.

Dersimiz yerel yönetimler!
30 Mart 2022 Çarşamba 13:35

banner108
banner238

Yaylalı İlkokulu’nun 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri, Alanya Belediyesi’ni ziyaret etti. Yerel Yönetimler ders konusunu uygulamalı olarak görmek isteyen öğrencileri, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Yenialp karşıladı. İlk olarak Encümen Odası’nda öğrencileri bilgilendiren Başkan Yardımcısı Yenialp, ardından öğrencilere müdürlükleri gezdirdi.
ÖĞRENCİLER KOMİSYON TOPLANTISINA KATILDI
Alanya Belediyesi müdürlüklerini ziyaret eden öğrenciler, kamera odasının ardından İmar Komisyonu’nun toplantısını gerçekleştirdiği Meclis Salonu’na geçti. Burada Meclis üyeleri Melike Nazifoğlu, Mehmet Ali Kiriş, Hasan Can Kamburoğlu ve Nazmi Zavlak ile sohbet eden minikler, merak ettikleri konuları sorarak bilgi aldı. Öğrenciler, sohbetin ardından komisyon üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Yaylalı İlkokulu’nun sınıf öğretmenleri Ayşe Aydın ve Fethi Belek, ziyaretin ardından gösterilen ilgi için bütün birimler adına Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Yenialp’e teşekkürlerini iletti.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.