banner113

“Her diploma, her mezuniyet Fırat Çakıroğlu’na armağan”

banner106

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden bu sene mezun olan mezuniyet töreninde duygu dolu anlar yaşattı. 

“Her diploma, her mezuniyet Fırat Çakıroğlu’na armağan”
11 Ekim 2021 Pazartesi 13:06

banner108
banner238

Çelik, Mezuniyet töreni sonrası yaptığı açıklamada;

“20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesinde çıkan olaylarda öğrenci görünümlü pkklı teröristler tarafından canice katledilerek şehit edilen Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilat Başkanımız Fırat Yılmaz Çakıroğlu ağabeyimizi rahmetle anıyorum. Bugün Üniversite hayatımın en özel gününde tören alanındaki geçişte onun portresi ile yürümekten büyük bir onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Almış olduğum Mimarlık Diplomasını Şehidimiz, Ağabeyimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na armağan ediyorum. Mücadelen nesillere örnek olacak Ağabey. Ruhun şad olsun.

Ayrıca; Alanya HEP Üniversitesi Mimarlık Fakültesini başarı ile bitirmiş olmanın verdiği mutluluk ile bugünlere gelmemde en büyük pay sahibi olan Annem ve Babama, hiç kuşkusuz her zaman önümdeki taşları kaldıran ve bana bir ufuk açan ağabeyim Oğuzhan Çelik ‘e, Yüksek Lisans Tez çalışmaları nedeniyle dün gece yanımda olamayan ağabeyim Murat Çelik ‘e ve Eğitim hayatımız boyunca bilgi birikimi ve tecrübeleriyle bizlere yepyeni bir vizyon katan tüm hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.