banner247
banner174
banner113

İl sağlık müdürü Alanya ya teftişe geldi

banner106

İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Mehmet Akdağ ile birlikte Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’yı makamında ziyaret etti.

İl sağlık müdürü Alanya ya teftişe geldi

banner108
banner238

Yapılan görüşmelerde ileriye dönük planlanan sağlık hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaret esnasında Prof. Dr. Lakadamyalı; Uz. Dr. Akdağ’a  hastanenin fiziki koşulları, yeni hizmete kazandırılan sağlık hizmetleri, sunulan hizmet ve çalışmalar, insan kaynağı kapasitesi ile acil sağlık hizmetleri hakkında bilgi verdi. Daha sonra sağlık tesisin ihtiyaç ve taleplerini içeren bir sunum gerçekleştirerek kendisinden destek istedi.


Brifing sonrası Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve yönetim ekibiyle birlikte binayı gezen Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Akdağ ve Başkan Yardımcısı Yılmaz, yapılan çalışmaları ve projeleri yerinde inceledi. Uz. Mehmet Akdağ ve ekibi Prof. Dr. Lakadamyalı’nın nezdinde ekibine ve sağlık personeline çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ilettikten sonra tüm eksikleri not aldıklarını, hastane yönetiminin talepleriyle yakından ilgileneceklerini de sözlerine ekledi.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.