banner113

Oba mahallesine semt parkı!

banner106

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Alanya’nın marka değerine katkı sağlayacak yeni bir park projesini daha Oba Mahallesi’nde hayata geçiriyor.

Oba mahallesine semt parkı!
24 Ağustos 2021 Salı 14:54

banner108
banner238


Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Oba Mahallesi’nde 2510 m2’lik yeşil alanda yapımına başlanan Semt Parkı içerisinde basketbol sahası, dış mekan spor aletleri, survivor alanı, masa tenisi, tuvalet, büfe ve farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk oyun alanları bulunuyor. Yapılacak bölgenin refah seviyesini arttıracak Semt Parkı, 24 saat güvenlik kamerası ile de izlenecek.

YÜCEL: “YENİ YAŞAM ALANLARI TASARLIYORUZ”
Alanya’nın her mahallesine park ve yeşil alanlar kazandıran Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Alanya Belediyesi olarak halkımızın özellikle çocuklarımızın, daha önce yapmış olduğumuz parklarımıza ilave olarak yeni nesil oyun gruplarına yer vererek daha güzel vakit geçirebileceği semt parkı gibi yeni yaşam alanları tasarlıyoruz. Semt Parkı’mızı kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. Şimdiden bölge halkımıza ve Alanya’mıza hayırlı olsun.” dedi.
 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.