banner83
banner174
banner113

ÖHEP okullarından eğitim atağı

ÖHEP Okulları eğitim ve gelişim seminerlerine devam ediyor.

ÖHEP okullarından eğitim atağı

banner108
banner238
CEV ÖHEP Okulları Yönetim Kurulu ve Okul Aile Birliği üyelerinin katkılarıyla, rehberlik servisi iş birliği ile düzenlenen Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu tarafından verilen "Duygu Yönetimi ve Sosyal Medya Bağımlılığı" semineri Kültür Merkezinde gerçekleşti. 
YOĞUN İLGİ
Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen seminer hem velilerden hem de Alanya halkından yoğun bir ilgi gördü. Seminer öncesi ÖHEP Okulları öğretmenleri ile de buluşan ve öğretmen-öğrenci iletişiminde duyguların etkisi üzerine konuşan Mehmet Şakiroğlu ODTÜ Psikoloji mezunu. Aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlayan Şakiroğlu günümüzde Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Seminer için ÖHEP Okullarının davetlisi olarak Alanya'ya gelen Şakiroğlu, ÖHEP Okulları öğrencilerinin çok mutlu olduklarını gözlemlediğini ve Alanya'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. ÖHEP Okulları Okul Aile Birliği üyeleri ise seminer sonrası Klinik Psikolog Mehmet Şakiroğlu'na Alanya tarihini anlatan kitap hediye ederek plaket takdim etti.  
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.