banner245
banner174
banner113

Vefat eden ALKÜ'lü öğrencinin diploması ailesine verildi!

banner106

Ağustos ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Üniversite öğrencisi Feyaz Bilgiç’in diploması amcası Nurettin Bilgiç ile abisi Mehmet Bilgiç’e verildi

Vefat eden ALKÜ'lü öğrencinin diploması ailesine verildi!

banner108
banner238

2017-2018 eğitim öğretim yılında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Gazipaşa M. Rahmi Büyükballı MYO Turizm ve Otel İşletmeciliği Programına kayıt yaptıran Feyaz Bilgiç, ALKÜ’den 01.07.2020 tarihinde mezun olduktan sonra bir otelde çalışırken eve dönüş yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Ağustos ayında Kargıcak’ta meydana gelen kazada vefat eden Bilgiç’in diploması ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan tarafından amcası Nurettin Bilgiç ile abisi Mehmet Bilgiç’e takdim edildi. Aile yakınlarının da katıldığı diploma töreni sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Her canlının bir gün ölümü tadacağını belirten Rektör Kalan, genç yaşta gelen ölümlerin çok üzücü olduğunu söyledi. Kalan, “Öğrencimiz Feyaz Bilgiç’in ölümü en başta ailesini, sevenlerini, arkadaşlarını ve bizleri derinden yaraladı. Aramızdan genç yaşta ayrılan öğrencimize onu unutmadığımızı göstermek için hak ettiği diplomasını ailesine takdim ettik. Umarım bu diploma Feyaz’ın anılarını yaşatma ve acılarınızı hafifletmede naçizane bir katkısı olur. Bu vesile ile tekrar merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

Amca ve abi Bilgiç, Rektör Kalan ve üniversite yönetimine Feyaz’ı unutmadıkları için teşekkür etti.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.