banner245
banner174
banner113

Alanya 6. Noterliği hizmete girdi

banner106

Bugün hizmete giren Alanya 6. Noterliği’ni ziyaret eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Mahmutlar Mahallemize ve diğer mahallelerimize hizmetlerimiz devam edecek” dedi

Alanya 6. Noterliği hizmete girdi

banner108
banner238
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) öncülüğünde Mahmutlar Mahallesi’ne kazandırılan Alanya 6. Noterliği resmi olarak açıldı.

Mahmutlar Mahallesi’nde hizmete giren Alanya 6. Noterliği’ni ilk mesai gününde ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Bina içerisini gezerek incelemelerde bulunan Şahin, Alanya 6. Noteri Eyüp Baysal ve personel ile sohbet etti.

Yönetim kurulu toplantısının ardından noteri ziyaret ettiklerini söyleyen Şahin, “Noterin yeri yerinde hizmete girmesi bizi çok sevindirdi. Mahmutlar Mahallesi’ne noteri getirmek için biz söz vermiştik. Bu bir ihtiyaçtı. İş insanlarının Alanya’ya notere gidip gelmesi hem zaman hem de ekonomik kayıptı. Bunun yanında trafik yoğunluğunu bile düşünebiliriz. Bunları da biz göz ardı etmedik. Talep ettik. İlgililere gittik. Dosya hazırladık. Mahmutlar’ın nüfusu, iş insanları, iş ölçeği ile ilgili çalışma yaptık. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü de bunu uygun gördü. Burada en büyük desteğimiz her zaman olduğu gibi Alanya’mızın gururu Dışişleri Bakanı’mız Mevlüt Çavuşoğlu. Onun desteğiyle diğer beşeri ilişkilerimizi de kullanarak noterimizi Mahmutlar Mahallesi’ne getirdik. Aslında mahallemiz daha çok şeyi hak ediyor. Gerçekten bir şehir. Baktığınız zaman 45 bin nüfusa ulaşmış. Bunun yanında Kargıcak, Demirtaş hatta Kestel’i bile ekleyebiliriz. İnşallah Mahmutlar Mahallemize ve diğer mahallelerimize hizmetlerimiz devam edecek. Tekrar Mahmutlar Mahallesi’ne hayırlı olsun diyorum ve inşallah en kısa sürede de Konaklı Mahallesi’ne de 7. Noter’in açılışında sizlerle birlikte olacağız” dedi.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.