banner113

ALANYA BÖLGE TURİZM İÇİN ÖNEMLİ OLAN ITB BERLİN TURİZM FUARINA ALTSO'DAN ÇIKARMA. İŞ GEZİSİ DÜZENLENİYOR!

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 06-09 Mart 2023 tarihleri arasında Almanya’da 07 Mart 2023 tarihinde başlayacak olan ITB Berlin Turizm Fuarı’na KOSGEB Destekli İş Gezisi organize edildi.

ALANYA BÖLGE TURİZM İÇİN ÖNEMLİ OLAN ITB BERLİN TURİZM FUARINA ALTSO'DAN ÇIKARMA. İŞ GEZİSİ DÜZENLENİYOR!
13 Ocak 2023 Cuma 14:06

banner108
banner238

ALTSO yapılan duyuruda şunlar ifade edildi.
Bölgemiz için önemli bir yere sahip olan ITB Berlin Fuarı ziyaretinin yanı sıra program kapsamında oda ve meslek kuruluşlarına resmi ziyaretler ve katılımcıların sektörlerine ve taleplerine göre iki ülke firmaları arasında eşleşme ve ikili iş görüşmeleri etkinliği gerçekleştirilecektir.

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında düzenlenecek olan program için öncelikle ön başvuru alınacak olup, katılım bedeli katılımcı sayısına göre belirlenecek olan fiyata dahil hizmetler aşağıdaki gibi olacaktır:

Antalya-Berlin-Antalya gidiş-dönüş uçak bileti,
Resmi kurum/kuruluş ziyaret ve toplantı organizasyonu,
Yurtiçi-yurtdışı tüm transferler,
Rehberlik hizmetleri,
3 gece 4 gün Oda kahvaltı konaklama
Fuar giriş ücreti
KOSGEB gereklerini yerine getiren katılımcılar, KOSGEB’ten firma başına program bedelinin %60’ını (maximum 45.000 TL’ye kadarını) geri alabileceklerdir.

KOSGEB Desteği’ne başvurulabilmesi için, gezinin konusu ile ilgili sektörlerde (turizm ve seyahat sektörlerinde) vergi kaydı bulunan ve faaliyet gösteren, KOSGEB veri tabanında kaydı güncel en az 10 firma şartı aranmakta olup, henüz taslak aşamasında olan programın içeriği katılımcı firmalara göre oluşturulacaktır.

Schengen Vizesi olmayan katılımcıların, vize randevularında yaşanan sıkıntılardan etkilenmemek için ivedilikle başvurmalarının gerektiğini belirterek, söz konusu iş gezisine katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım formunu doldurarak, en geç 20 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza başvurmalarını önemle rica ederiz.

EK: Katılım Formu

İrtibat:

Turizm, Dış İlişkiler ve Fuarlar Müdürlüğü

Tel: 0242 5121697 / dahili 203-217-220

E-mail: [email protected]

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.