banner247
banner174
banner113

Alanya'nın batısına sıcak asfalt

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile batı mahallelerinde 70 kilometre sıcak asfalt serimi için hazırlık çalışmaları Türkler Mahallesi'nde Kargı Sokak, Okurcalar Mahallesi’nde İlifos Caddesi ile Avsallar Mahallesi’nde Orman Deposu yolunda ( Stadyum Yolu) mekanik sıkıştırma işlemi ile başladı.

Alanya'nın batısına sıcak asfalt

banner108
banner238

Alanya Belediyesi, 2021 yılı asfalt sezonu kapsamında batı mahallelerinde 70 kilometre asfalt serimi için hazırlık çalışması başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalt öncesi yol düzenleme ve çörezleme çalışmalarını sürdürüyor. Türkler, Avsallar ve Okurcalar mahallelerinde başlatılan çalışmalar Elikesik, Konaklı, Toslak, Payallar, İncekum, Hacıkerimler ve Gözübüyük mahallelerinde devam edecek.
BÖLGE MUHTARLARI: BAŞKAN YÜCEL’E İLETİLEN 
HİÇ BİR TALEP BUGÜNE KADAR GERİ ÇEVRİLMEDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, batı mahalle muhtarları ile gerçekleştirildiği istişare toplantısında talep edilen bölgelerin asfaltlanmaları, yeni yol açımı, yol genişletme gibi çalışmalar Başkan Yücel’in talimatı ile 2021 yılı asfalt sezonunda tamamlanacak. Başkan Yücel’e iletilen hiçbir talebin bugüne kadar geri çevrilmediğini aktaran mahalle muhtarları, "Taleplerimiz için yine ekipler hareket geçtiler. Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
BAŞKAN YÜCEL: BÖLGENİN YOL VE ASFALT TALEPLERİNİ BU SEZONDA YERİNE GETİRECEĞİZ
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise , “Muhtarlarımızla tek tek görüşerek oluşturduğumuz program dahilinde yaz sezonunda 70 km asfalt dökerek, batı bölgemizdeki asfalt ve yol ile ilgili tüm talepleri yerine getireceğiz. 70 kilometre asfaltın bir kısmını kendimiz bir kısmını ihale yolu ile gerçekleştireceğiz. Doğu ve Batı mahalleleri için programa aldığımız asfalt için 7 Temmuz'da (yarın) ihale yapacağız. Hızlı bir şekilde bu süreci yönetmek istiyoruz. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun” dedi.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.