banner113

ALANYA TİCARET ODASI SEÇİMLERİYLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME: LİSTE ÇIKARMA KARARI ALDILAR

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine kısa bir süre kala yine bir liste çıktı

ALANYA TİCARET ODASI SEÇİMLERİYLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME: LİSTE ÇIKARMA KARARI ALDILAR
02 Kasım 2022 Çarşamba 15:32

banner108
banner238


TÜRSAB Alanya BTK Yönetimi, 5 Kasım’da yapılacak ALTSO Organ Seçimlerinde Beyaz liste ile tarafsız olarak seçime gireceğini açıkladı. Başkan Kerim Sarıkaya, “Kararı oy birliği ile aldık” dedi. 
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölge Temsil Kurulu (BTK) Başkanı Kerim Sarıkaya yönetim kurulu tarafından oy birliği ile alınan karar doğrultusunda 5 Kasım’da yapılacak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Organ Seçimlerinde seyahat acentelerinin bulunduğu 8’nci komitede tarafsız olarak beyaz liste ile seçime gireceklerini söyledi. Asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri olarak toplam 14 yönetim kurulu üyesinin oy birliği yaptığını ifade eden Sarıkaya, “Tüm adaylara eşit mesafedeyiz. TÜRSAB Alanya BTK olarak renk belli etmemiz etik bir durum olmazdı. Biz bir kurumuz ve kurumların renk belirterek seçime dahil olmaları da çok etik bir düşünce değil diye düşünüyorum. Bu nedenle TÜRSAB Alanya BTK yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaptık. Hatta yedek üyelerimiz bile toplantıya katıldı. Burada yönetim kurulu ile yaptığımız görüşmede fikir birliğine vardık.” Diye konuştu. 
“KAZANAN ADAY KİM OLURSA OLSUN DESTGEĞİMİZ ARKASINDA OLACAK”
Seçim sonucunda beyaz listenin kazanması durumunda nasıl bir yol izleneceğine dair de açıklama yapan Sarıkaya, “Bizim rengimiz tarafsızlıktan yana. Seçim de çok değerli 4 arkadaşımız yarışacak. Biz kazanan ALTSO Başkanı ile Alanya’da hizmet birliği yapmayı hedefliyoruz. Ben şimdiden tüm adaylara başarılar dilerim. Alanya için en hayırlısının olmasını temenni ediyorum. Bir teşekkür de benimle aynı görüşü paylaşan yönetim kurulu üyelerime etmek istiyorum.” Dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.