banner113

ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKAN ADAYI TUNAHAN TOKSÖZ, "MANİPÜLATİF SÖYLEMLERE KAPALIYIZ, SEÇİME 24 YEŞİL LİSTEYLE GİDECEĞİZ"

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçim dönemi yaklaşırken, ‘meclis başkanlığı’ için spekülatif bilgilerin yayıldığı öğrenildi. Seçime sayılı günler kala pozitif seçim atmosferini değiştirmek isteyenlere, ALTSO başkanlığını hedefleyen Tunahan Toksöz'den yanıt gecikmedi.

ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKAN ADAYI TUNAHAN TOKSÖZ, "MANİPÜLATİF SÖYLEMLERE KAPALIYIZ, SEÇİME 24 YEŞİL LİSTEYLE GİDECEĞİZ"
22 Ekim 2022 Cumartesi 11:04

banner108
banner238

Yeşil pusula adayı Toksöz, "Sahada bizim diğer adaylarla birleşeceğimiz yönünde bir kamuoyu oluşturulmaya çalışıldığı yönünde duyumlar almaya başladık. Demokrasinin ve hak edenin kazanmasını istiyoruz. Güzel bir seçim havası oluşturmuşken, bizim diğer adaylarla birleşerek seçime gideceğimiz söylentisinin yayılmasını hiç doğru bulmuyorum. Propagandalarla seçim çalışması yürütenleri esnafımızın vicdanına havale ediyorum. 

Bizim ALTSO Başkanlık seçimlerine yönelik çalışmalarımız bugün değil, çok uzun bir süre önce başlayan ve başarı hikayesine dönüşecek bir yol arkadaşlığıdır. Sahada dolaşan spekülasyonları iş insanlarımızın dikkate almamasını, 24 komitede 24 listemizle 5 Kasım'a hazır olduğumuzu söylemek isterim. Manipülatif söylemlere bizim yanıtımız hizmettir, projedir. Kendine güvenemeyenler ne yapacağını şaşırdı. Biz kendimize güveniyoruz. Alanya bize güveniyor bizde bize verilen güvenle yol alıyoruz. Kıymetli esnafımızın, tabanın sesi olmaya geliyoruz." şeklinde açıklamada bulundu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.