banner247
banner174
banner113

ALTSO Başkanı Şahin, Alanya esnafı için Ankara yollarında!

banner106

Pandemi sebebiyle zor günler geçiren esnaflar, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve oda başkanlarıyla ALTSO ev sahipliğinde bir araya geldi. Esnafın taleplerini alan Başkan Şahin, “Esnafımızın her zaman yanındayız, taleplerin takipçisi olacağız” dedi.

ALTSO Başkanı Şahin, Alanya esnafı için Ankara yollarında!

banner108
banner238

Covid-19 salgını sebebiyle ekonomik olarak zor durumda kalan çok sayıda esnaf, ALTSO’da düzenlenen toplantıda oda başkanlarıyla bir araya geldi. Sorunlarını ve çözüm önerilerini oda başkanlarıyla paylaşan esnaflar, “Turizm bölgesi olduğumuz ve turistlere yasak olmadığı  için biz de esnaf olarak bu kapsamda düzenleme istiyoruz. Turistler hafta sonu dışarıda ama alışveriş yapamıyorlar çünkü yasak kapsamında dükkanlar kapalı. Başkanlarımızdan destek bekliyoruz” dediler. 

Esnafların taleplerini tek tek not alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise, “Pandemi sürecinde zor günler geçiren esnaf arkadaşlarımızın talebiyle; odamız ev sahipliğinde, oda başkanlarımızın katılımıyla acil durum toplantısı gerçekleştirdik.
Esnaf arkadaşlarımızın dükkan açılış-kapanış saatleri ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı günlerinde özel izinle dükkanlarını açabilmeleri konuları başta olmak üzere bütün taleplerini aldık. Alanya’mızın turizm bölgesi olması açısından önem arz eden bu talepleri Kaymakamlığımız ve Valiliğimiz gibi gerekli kurumlara ivedilikle iletip, gerekirse esnaflarımız için Ankara’ya gideceğiz. Esnafımızın her zaman yanında olduk, bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Her şey Alanyamız için” diye konuştu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.