banner113

ERDEM’i DUYGULANDIRAN ZİYARET 

banner106

Lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak amacıyla kurulan LÖSEV, vakfa desteği ile bilinen ALTSO Başkanı Eray Erdem’i unutmadı. 

ERDEM’i DUYGULANDIRAN ZİYARET 
08 Aralık 2022 Perşembe 19:24

banner108
banner238

LÖSEV Antalya İl Koordinatörü Ercan Karalar ve İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel,  bugün ALTSO Başkanı Eray Erdem’e hayırlı olsun ve teşekkür ziyaretinde bulundular.  

Karalar ve Uğurel, LÖSEV çatısı altında tedavi olan ilk bebeği temsil eden ve hasta çocukların anneleri tarafından yapılan “UMUT BEBEK” isimli oyuncak bebeği de vakfa katkıları nedeniyle Başkan Erdem’e takdim ettiler. 

Seçim kampanyası öncesi ve sonrasında da LÖSEV’e bağış tıplanması yönünde ciddi çalışmalara imza atan, hasta çocukların durumu konusuna farkındalık yaratan ALTSO Başkanı Eray Erdem’i makamında ziyaret eden İl Koordinatörü  Ercan Karalar yaptığı açıklamada Başkan Erdem’e teşekkür etmek ve planladıkları projeler konusunda bilgilendirme yapmak istediklerini dile getirdi. 

Karalar açıklamasında, “ Başkanımızın bizim için olduğu kadar Alanya için de bir şans olduğunu düşünüyoruz. Çocuklarımızım sağlığına bu kadar önem vermesi takdire şayan. Biz de destekleri için kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Başkan Eray Erdem de açıklamasında LÖSEV’e ve dolayısıyla yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek vermeye devam edeceklerini ve LÖSEV ile ortak projeler yapacaklarını söyledi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.