banner113

İKY GRUP, ALTSO SEÇİMLERİNDE 'ERAY ERDEM' DEDİ

banner106

Alanya’da son yıllarda birbirinden şık yapıları inşa ederek dikkat çeken İKY Grup ortakları Kadir Yüksek ve ALTSO seçimlerinde Eray Erdem’e destek verdiklerini açıkladı. 

İKY GRUP, ALTSO SEÇİMLERİNDE 'ERAY ERDEM' DEDİ
24 Ekim 2022 Pazartesi 13:19

banner108
banner238

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimleri için üye ziyaretlerini sürdüren, projele ve önerilerini peşe peşe duyurmaya devam eden turizmci Eray Erdem’e destek ziyaretleri sürüyor.  Alanya’da son yıllarda ürettikleri birbirinden kaliteli konutlar ile dikkat çeken İKY Grup ortakları mali müşavir Kadir Yüksek ve mimar İbrahim Karaçomak’ta tercihi Erdem’den yana kullandı. 

Alanyalı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kadir Yüksek ve iş ortağı mimar aslen Gündoğmuşlu olan İbrahim Karaçomak 5 Kasım’da yapılacak ALTSO seçimlerinde mavi liste ile seçime giren Eray Erdem’e desteklerini dile getirdi. 
Alanya’da turizm, tarım, inşaat, sanayi gibi üretim alanlarının gelişimine sunacağı katkı sayesinde şehir ekonomisine katmadeğer sağlayacak vizyoner projeler üretecek ismin. Erdem ve ekibi olduğunu ifade eden Yüksek ve Karaçomak iş insanlarını güven ve huzurun da simgesi ‘Mavi’ listeye destek vermeye davet etti.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.