banner247
banner174
banner113

Şahin, Hisarcıklıoğluna önerilerini sundu!

banner106

Şahin, Hisarcıklıoğluna önerilerini sundu!

banner108
banner238

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu  başkanlığında görüntülü konferans yöntemiyle gerçekleşen Akdeniz Bölge Toplantısında bölge ekonomisinin son durumunu, sorunlarını  ve bu sorunlara ilişkin önerilerini dile getirdi.

Akdeniz Bölgesi’ndeki tüm Oda ve Borsa başkanlarının katıldığı konferans yaklaşık 1,5 saat sürdü. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin pandeminin başladığı günden bu yana bölgemizde yaşanan gelişmeleri anlatırken, iş dünyası ve çalışanların sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini sıraladı. 

Pandeminin başından bu yana sıklıkla hem TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu hem de ilgili bakanlar ile tele konferans ile görüşmeler yaptığını hatırlatan Şahin, “. Oda olarak iş dünyası ile de çalışanlarla da hatta pandemiden etkilenen tüm sektör ve vatandaşlarımızla sürekli temas halindeyiz. Süreç içinde olumlu karşılanan taleplerimiz de oldu. Ama malum sorunların sürekli güncellenmesi gerekiyor. Bu güncellemelere göre de yeni tedbirler alınmasını bekliyoruz Bölgemizin sorunlarını ilgili makamlar nezdinde anlatmaktan ve süreci takip etmekten geri durmayız” dedi.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.