banner245
banner174
banner113

“Hollywood Gülüş” diyoruz ama neden Hollywood?

banner106

Diş Hekimi Denizhan Uzunpınar Konu Hakkında Bilgiler Verdi.

“Hollywood Gülüş” diyoruz ama neden Hollywood?

banner108
banner238


Hollywood gülüşü dediğimiz gülüş şekli temelde Hollywood a dayanır, bu doğru. Diş estetiği yaptırmak isteyenler için en geçerli anahtar Hollywood Gülüşü.

Amerikalı Aktör ve Aktrislerin gülüşlerine dikkat etmişsinizdir. 32 diş dediğimiz bir gülümseme. Bu gülümseme tabi ki de bir eğitimden geçiyor. Bugün her oyunculuk eğitiminde de olduğu gibi Hollywood gülüş eğitimi de var. Bu gülüş, siz gülerken 1.büyükazı dişlerinizin görünene kadar geniş bir gülümseme ile oluyor. Dudak, yanak ve diğer gülme kaslarınız aktif bir şekilde işlevini yerine getiriyor ise Hollywood gülüşe sahip olabilirsiniz. Peki Hollywood gülüşü nasıl olmalıdır?

Hollywood Gülüş ; Geniş bir gülümseme ve gözlerin kısılmasına, dudakların gerilmesine ve üst dişlerinizin neredeyse tamamının görünmesi ile olur. Dikkat edin Hollywood oyuncuların hepsinde bu gülüş mevcut. Güzel bir kahkaha öncesi hazırda bekleyen bir gülüş gibi adeta. Hollywood Gülüş şeklin çıkışı Hollywood yıldızların gülüşü ile başladığı için “Hollywood Gülüş” diyoruz.
Herkes Hollywood gülüşüne sahip olamaz ama Gülüş Tasarımı yaptırabilir. Bunun için diş hekiminizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.