banner83
banner174
banner113

Orman İşletmesi, Güney’e plaketle teşekkür etti

Sapadere yangınının yaraları sarılıyor. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında meydana gelen orman yangını yoğun çabalar sonucu söndürülmüştü.

Orman İşletmesi, Güney’e plaketle teşekkür etti

banner108
banner238
Sapadere, Fakırcalı ve Beldibi Mahalleleri’nde etkili olan yangında binlerce ağaç kül olmuş ve hayvanlar telef olmuştu. Alanya Orman İşletmesi başta olmak üzere çevredeki belediyelerin yanı sıra yangının söndürülmesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi iş makineleri, itfaiye ekipleri ve personeliyle yangının söndürülmesinde büyük katkı sağlamıştı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de bölgede incelemede bulunmuş halkın yaralarını sarma konusunda önemli katkılar sağlamıştı. 9 ay öce yaşanan yangında büyük katkı sağlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez plaketle teşekkür etti. 
HER ALANDA HİZMET
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Antalya Büyükşehir Belediyesi her alanda şehrimize hizmet ediyor. Yangın afeti hepimizin ciğerlerini yaktı. Bu sıkıntılı süreçte iş makineleri, itfaiye ve personelimizle elimizden gelen desteği verdik. Burada kurumların işbirliği önemli bu üzücü olayda bu yardımlaşmayı çok iyi yaptık. Biz Alanya için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz “ dedi.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.