banner247
banner174
banner113

AKDAĞ şenliğine kar engeli!

banner106

3 Mart’ta gerçekleşecek olan Akdağ Şenliği yoğun kar nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi.

AKDAĞ şenliğine kar engeli!

banner108
banner238
Dün Akdağ Şenlik alanında incelemede bulunan Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü yöneticileri, 3 metreyi aşan kar ve zirvede devam eden kar yağışı nedeniyle şenliğin ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.
Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü tarafından organize edilen 1. Akdağ Şenliği yoğun kar nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi. Büyükşehir ve Alanya Belediyesinin iş makineleri ise Akdağ yolunda çalışmalarını sürdürüyor.


Alanya Akdağ Kayak Kulübü Başkanı Handan Aydemir, “ Alanya Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile kayak merkezini yerinde görmek için bölgeye geldik. Yaptığımız incelemeler sonucunda yoğun kar ve halen zirvede devam eden kar yağışı nedeni ile şenliğimizi ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. Alanya Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin iş makineleri çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah hava şartları düzelince şenliği gerçekleştireceğiz. Her iki belediyemize bu zor arazi ve iklim şartlarında bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.