banner245
banner174
banner113

DEMKOD’dan eğitim gönüllülerine davet

banner106

Demirtaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD), ‘Eğitim İçin Sen de El Ver’ sloganıyla üniversitede okuya, çoğunluğunu kız öğrencilerin oluşturduğu öğrenciler için çalışmalarına yorulmadan devam ediyor.  

DEMKOD’dan eğitim gönüllülerine davet

banner108
banner238
Alanya’nın kırsal kesimindeki öğrencilere yaptığı yardım çalışmalarıyla Alanyalıların gönlünü kazanan DEMKOD Yönetim Kurulu Başkanı Emine Keyaoğlu, öğrencilere burs kaynağı sağlamak için yeni bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. 6 Mart Çarşamba günü Alanya Öğretmen Evi’nde öğrencilere burs kaynağı sağlayabilmek için kaynaşma ve dayanışma yemeği düzenleyeceklerini belirten DEMKOD Yönetim Kurulu Başkanı Emine Keyaoğlu, “Demirtaş merkez ve köylerinde üniversitede okuyan maddi durumu yetersiz gençlere burs imkânı sağlamak amacı ile düzenlemiş olduğumuz geleneksel yardım yemeğine tüm halkımızı bekliyoruz. Amacı daha çok gencimize burs vermek ve halen burs alan gençlere daha iyi hizmet ve eğitim imkânı vermek olan derneğimizin yaptığı bu çalışmaya duyarlı herkesin katılımını bekliyoruz. 13 yıldır yaptığımız bu etkinlik sayesinde şu ana kadar çoğunluğu kız öğrenciler olmak üzere yaklaşık 3.500 öğrenciye burs imkanı sağladık. Bundan sonraki hedefimiz de daha çok gence ulaşmaktır” dedi. 

Davetiye fiyatlarının 50 TL olduğunu söyleyen DEMKOD Başkanı Keyaoğlu,  Alanya Öğretmen Evi’nde düzenlenecek olan dayanışma yemeğinin davetiyelerine Cuma Pazarı Halk Lokantası’ndan veya 05325774196 nolu telefondan ulaşılabileceğini belirtti. Dileyen kişiler davetiyelerini Öğretmen Evi girişinden de alabilirler.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.