banner245
banner174
banner113

DP adayı Çakir, çok iddialı konuştu!

banner106

DP adayı Çakir, çok iddialı konuştu!

banner108
banner238

Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin ÇAKIR, Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği’nin (MAHKOD) daveti üzerine MAHKOD yönetimi ile bir araya geldi. Mahmutlar’ın dünü, bugünü ve yarınının konuşulduğu buluşmada; Antalya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın 10 yıldır ihmal edildiğini ve hak ettiği hizmeti alamadığına vurgu yapıldı.
2004-2009 Mahmutlar Belediye Başkanlığı döneminde Mahmutlar’da yaptığı önemli hizmet ve projelerle adından övgü ile bahsedilen Çakır, MAHKOD başkanı Mesut İlhan ve yönetim kurulu üyelerine nazik davetleri, ilgileri ve destekleri için teşekkür etti. 
TÜİK’in 31.12.2018 tarihli verilerine göre Alanya nüfusu 312.319 iken Mahmutlar Mahallesinin yerleşik nüfusunun 39.896 olduğunu ve yazlık nüfusunun ise 80-90 binlere dayandığını belirten Çakır, “Mahmutlar’ımızın nüfusu, Antalya’nın 5 ilçesinden daha fazla olmasına rağmen ve ekonomik ve ticari canlılığa sahip olan Mahmutlar’ın hak ettiği hizmeti almadığını belirtti. 
MAHKOD yönetim kurulunun yazılı olarak sunduğu “Mahmutların sorunlarını ve taleplerini” içeren dosyayı teslim alan Çakır; 10 maddelik raporun incelendiğini ve söz konusu hizmetlere ve projelere Mahmutların ivedilikle ihtiyacı olduğunu belirterek,  söz konusu projeler ve fazlası göreve geldiğimiz dönemde kesinlikle yapılacaktır, dedi. 
Çakır; “Sizler de biliyorsunuz ki; yıllarca boş vaatlerle Mahmutlar’ın oyunu alanların Mahmutlar’ımıza verdiği zarar ve ihmali kesinlikle telafi edeceğiz. Mahmutlar’ın ve burada yaşayan vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın daha fazla mağdur edilmesine tahammülümüz yoktur. Mahmutlar’ımıza elimizden gelen hizmeti yaptık, yine yaparız. 
Mahmutlarlı hemşehrilerime buradan seslenmek istiyorum. 
İçinizden çıkan birisi olarak; sizler bizi ne kadar sahiplenmişseniz biz de Mahmutlar’ımızı, bölgemizi ve Alanya’mızı o kadar çok sahipleneceğiz.”dedi.
banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.