banner247
banner174
banner113

Hastane yönetimi sağlık için bir araya geldi!

banner106

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, "Dünya Sağlık Haftası" kapsamında bir stant kurarak hasta ve yakınlarının tansiyonunu, satrasyonunu ölçtü, kilolarını kontrol etti.  

Hastane yönetimi sağlık için bir araya geldi!

banner108
banner238
Dünya Sağlık Örgütü, evrensel sağlık güvencesinin kendilerinin öncelikli hedefi olduğunu vurgulayarak 2019 yılı temasını “Herkes İçin Her Yerde Sağlık Güvencesi” olarak belirledi. Bu doğrultuda hastane yönetimi ve sağlık çalışanları hasta ve hasta yakınlarına broşürler dağıtarak hastalıklar konusunda bilgilendirdi, genel sağlık taraması yaptı. 


Hastane Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir: “Sağlık herkesin hakkıdır herkes için sağlık bilinciyle çıktığımız bu  yolda; tüm bireylerin sağlık hizmetlerinden eşit bir şekilde yararlanabilmesi, kaliteli ve konforlu bir hizmet  sunabilmek adına daima çalışmaktayız. Bireyler sağlıklı  olursa toplum da sağlıklı olur. Bugün burada bizler sağlık alanında yaşanan sıkıntılar noktasında farkındalık oluşturmak, bilincin artırılmasına katkı sağlamak, hastalıkların meydana gelmeden önce önlenebilmesi adına bir araya geldik. Sağlığınız için daima da burada olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.