banner245
banner174
banner113

İlçe Tarım’da “Etik” toplantısı 

banner106

Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından “Etik Haftası” kutlamaları çerçevesinde ‘Etik’ konulu bir toplantı düzenlendi.

İlçe Tarım’da “Etik” toplantısı 

banner108
banner238

İlçe Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar ve kurum personeli katıldı. Toplantıda İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar tarafından “Etik nedir, etik davranış ilkeleri, İlçe Müdürlüğü etik davranış kuralları” hakkında bilgiler verildi. 
Toplantıda konuşan İlçe Müdürü Rüzgar, etiğin, insanlara ahlaki değerleri hatırlatmak, insanlarda bu bilinci geliştirmeye yardımcı olmak olduğunu söyledi. İş hayatında etik değerlerin varlığının o iş yerinde günlük işlerin başarısını doğrudan etkileyerek, çalışanların performansını olumlu yönde artıracağını vurgulayan Rüzgar konuşmasında şöyle dedi: “Mesleki görevimizde etik ilkelere uygunluk, kişisel ve kurumsal başarı konusunda büyük önem taşımaktadır. Etik davranış ilkeleri doğrultusunda birlikte hareket etmek, sorunların çözümünde kolaylaştırıcı rol oynayacaktır. Biz yönetici olarak çalışanlarına karşı, iş etiği ilkelerini ön planda tutan bir yönetim anlayışı benimseyerek, İşyerini benimseyen, verimli bir şekilde çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Toplantı daha sonra ‘Etik’ konulu slaytların gösterimi ile son buldu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.