banner245
banner174
banner113

Tek yumurta ikizlerine aynı gün holep ameliyatı yapıldı!

banner106

Üroloji Uzmanları Op.Dr.Tahir Zengin ve Op.Dr.Zafer Tokatlı,58 yaşlarındaki tek yumurta ikizlerine prostat büyümesi nedeniyle aynı gün Holep ameliyatı yaptı.

Tek yumurta ikizlerine aynı gün holep ameliyatı yapıldı!

banner108
banner238

Üroloji Uzmanları Op.Dr.Tahir Zengin ve Op.Dr.Zafer Tokatlı,''İkiz hastalar (Hasan Tepe ve Tevfik Tepe) aynı zamanlarda geceleri çok idrara kalkma ve idrarı zayıf yapma belirtileri ilebize başvurdular.Yapılan tetikler sonrası prostat büyümesi teşhisi koyduk.İkizlerden birinde prostat kanseri görülmesi halinde diğerinde de görülme oranı çok yüksektir.Bu ikizlerde de PSA ve Multiparametrik MR ile kanser araştırması yapıldı.Kanser olmadığı gösterildikten sonra ikisine de aynı gün HOLEP ameliyatını gerçekleştirdik. Ameliyatları çok başarılı geçti.Ameliyat olan hastalarımız,1 gün yatış sürecinden sonra taburcu oldular.HOLEP ameliyatı, günümüzde en çok tercih edilen, her büyüklükte prostata yapılabilen bir ameliyattır.''dedi.

Tek yumurta ikizleri olan  Hasan Tepe ve Tevfik Tepe,''Şu anda gayet iyiyiz ve sağlığımıza kavuştuğumuz için çok mutluyuz.Konforlu bir ameliyat süreci geçirdik ve doktorlarımıza minnetarız'' dediler.

 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.