banner247
banner174
banner113

Yücel "Biz büyük bir aileyiz"

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediye personeli ve aileleri ile iftarda bir araya geldi. Başkan Yücel, iftara katılan belediye personeli ile yakından ilgilendi.

Yücel "Biz büyük bir aileyiz"

banner108
banner238
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediye personeli ile ailelerine Utopia Club Olive Garden’da iftar yemeği verdi. Başkan Yücel’in iftar davetine MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da eksiksiz katıldı. Başkan Yücel, tüm masaları tek tek ziyaret ederek, belediye personeli ile yakından ilgilendi.

YÜCEL: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, iftar yemeğinden sonra kısa bir konuşma yaparak, yemeğe katılan personel ve ailelerine teşekkür etti. Alanya Belediyesi’nin büyük bir aile olduğuna vurgu yapan Başkan Yücel; “Alanya Belediyesi, personeli ile geniş ve güçlü bir aile. Alanya Belediyesi çatısı altında hep birlikte Alanya için özveriyle çalışıyoruz. Emekleriniz ve katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. ”dedi. İftar organizasyonu yemek ve yapılan duanın ardından fasıl dinletisi ile sona erdi.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.