banner245
banner174
banner127

Gündemi dair. Sipahioğlu, Davutoğlu, Vali ve şehit babası!


HÜSEYİN KALAYCI

HÜSEYİN KALAYCI

Okunma 12 Ocak 2020, 13:19


Allah razı olsun
Ziyaret için gittikleri Sayın Alanya Kaymakamımız öncülüğünde, Alanya belediyesi, Emniyet, Adliye ve ilçede ki hayırsever insanlar vasıtasıyla, Şehidimiz Fethi SEKİN’in babasına geldikleri eski arabanın yerine Sıfır Km bir araç hediye ettiler.
Allah emeği geçenlerden Razı olsun ...
-------------------------------------------------------------------
Bu öneriyi destekleyelim

Antalya valisi Vali Karaloğlu, Alanyaspor ile Antalyasporun yönetici ve taraftarları ile bir araya gelerek güzel bir çağrıda bulundu. Sayın Vali diyor ki "Sosyal medya üzerinden birileri iki takım taraftarını düşürmeye çalışabilir. Tribün liderleri kendine hakim olmalı. Her iki takımın taraftarı da istediği yerden biletini alsın, maç izlesin. Hatta yan yana izlesin" Bence güzel bir öneri. Bu öneri üzerinde hep birlikte çalışalım.

-----------------------------------------------------------------------
Hasan Sipahioğlu'nu nasıl bilirdiniz derseniz!

3 dönem Alanya Belediye Başkanlığı yapan Hasan Sipahioğlu'nu nasıl bilirdiniz derseniz bana direk diyeceğim şudur "İyi bilirim. Her yağmur yağdığında kendisini çok güzel anıyorum. Dönemindeki başkanlığında yaptığı açıklamalarda "Ben parayı yeraltına gömüyorum. Benim için önemli olan altyapıdır" derdi Sipahioğlu. Dibimizdeki komşumuzda sel oldu. Maşallah Alanyamızda yani merkezde hiç bir olumsuzluk yaşanmadı. Sağolasın başkanım...

----------------------------------------------------------------------

Davutoğlu ve Alanya

Ak Partiden kopan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi Alanya'da altyapısını oluşturuyor. Alanyalı emniyet müdürümüz Mevlüt Demirin kuruculuğunu üstlendiği Gelecek Partisinin Alanya teşkilatında yeni yüzler görecek gibiyiz. Alanya'da suyun altından giden tabiri caizse sessiz bir şekilde teşkilatlanan Gelecek Partisinin Alanya teşkilatındaki yeni isimleri yakında görürüz. Hayırlısı olsun.

---------------------------------------------------------------------
 
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.