banner113

20. ALANYA ULUSLARARASI TURİZM VE SANAT FESTİVALİ’NE FETTAH CAN DAMGASI

banner106

Alanya Belediyesi'nin 20. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde ünlü sanatçı Fettah Can sahne aldı. En sevilen şarkılarını Alanya halkı için seslendiren Fettah Can ile vatandaşlar unutulmaz bir konsere şahit oldular.

20. ALANYA ULUSLARARASI TURİZM VE SANAT FESTİVALİ’NE FETTAH CAN DAMGASI
29 Mayıs 2022 Pazar 16:59

banner108
banner238

20. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali tüm coşkusuyla sürüyor. Türkiye'nin en önemli organizasyonlarından olan festivalin ikinci gününde ilk olarak DJ Serkan Sokulgan Alanya halkı ile bir araya geldi. Alanya Belediye binası arkasında gerçekleşen konser hınca hınç dolarken, on binlerce vatandaş festival coşkusuna ortak oldu.

ŞAMPİYON SERANAY SAHNEDE

Festivalin değişilmez sunucusu Sarı Şeker Sema'nın sunduğu program kapsamında Dünya Boks Konseyi Gümüş Kemer şampiyonu olan Serenay Çetin ve hocası Serdar Avcı sahneye çıktı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel iki isme de başarılarından dolayı plaket takdim etti ve "İnşallah Serenay'ı önümüzdeki yıl Dünya Şampiyonu olarak bu sahnede ağırlayacağız" dedi.

FETTAH CAN’DAN UNUTULMAZ KONSER

Eğlence on binlerce vatandaşın alkışları eşliğinde sahneye çıkan Fettah Can konseri ile devam etti. En sevilen şarkılarını Alanya halkı için söyleyen Fettah Can, alanı dolduran binlerce vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı. Vatandaşlar Fettah Can'ın şarkılarına hep birlikte eşlik ederken, eğlence doruk yaptı.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.