banner113

Alanya belediyesi üreticinin yanında

banner106

Alanya Belediyesi, geçtiğimiz günlerde kentte meydana gelen kötü hava koşulları ve fırtınadan zarar gören çiftçilere naylon desteği verdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, fırtınada seraları zarar gören üreticilere, 2.5 ton naylonu teslim etti.

Alanya belediyesi üreticinin yanında
28 Ocak 2022 Cuma 16:32

banner108
banner238

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, fırtınada seraları büyük zarar gören üreticileri unutmadı. Başkan Yücel, Payallar ek hizmet binası önünde gerçekleştirilen teslim organizasyonuyla seraları zarar gören üreticilere 2.5 ton naylonu teslim ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.
2.5 TON NAYLON ÇİFTÇİLERE DAĞITILDI
Seraları zarar gören 25 üretici, Alanya Belediyesi ve Alanya Ziraat Odası’nın çalışmalarıyla belirlendi. Hasar tespit çalışmalarının ardından Başkan Yücel’in talimatıyla ivedilikle alınan naylonlar üreticilere teslim edildi.
YÜCEL: “ÜRETİCİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
25 üreticiye naylonlarını teslim eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kentin can damarlarından olan üreticilerin her zaman yanında olduklarını vurgulayarak şöyle konuştu; “Alanya Belediyesi olarak üreticilerimizin her zaman yanındayız. Bu zor günleri omuz omuza birlikte atlatacağız. Bugün fırtınadan zarar gören 25 üreticimize naylon desteği verdik. Allah, Alanya’mızı ve üreticilerimizi daha kötüsünden korusun.”
Teslim organizasyonunda hazır bulunan Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe ve üreticiler, verilen destek adına Başkan Yücel’e teşekkürlerini iletti.

banner109
banner110
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.