banner247
banner174
banner113

Alanya belediyesinden ücretsiz tiyatro oyunu

banner106

Alanya Belediye Tiyatrosu (ABT), bu hafta Açık Hava Tiyatrosu'nda sanatseverlerle buluşuyor. 

Alanya belediyesinden ücretsiz tiyatro oyunu

banner108
banner238
Pandemi nedeniyle temsillerine bir yıldır ara vermek zorunda kalan ABT, 18 Haziran Cuma günü saat 20.30’da Açık Hava Tiyatrosu'nda "Orhan Veli ile Git Gidebildiğin Yere" oyununu sahneleyecek. Daha önceki temsillerde büyük beğeni ile izlenen oyun için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Covid-19 pandemisi nedeniyle Dinek Mevkiinde bulunan Alanya Belediyesi Açık Hava Tiyatrosu’nda sahnelenecek oyun iki gün olarak planlandı. Oyun, 18 Haziran Cuma ve 19 Haziran Cumartesi tarihlerinde saat 20.30 da halka ücretsiz olarak gösterilecek.
BAŞKAN YÜCEL’DEN TİYATROYA DAVET
“Uzun ve sıkıntılı bir pandemi sürecinden dolayı oyunlarımıza ara vermek zorunda kaldık. Artık Açık Hava Tiyatromuzda da olsa tekrar seyircimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz” diyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, oyunun ücretsiz olduğunu hatırlatarak 18 ve 19 Haziran’da sahnelenecek oyuna vatandaşları davet etti.
Türk Edebiyatı’nın önemli şairlerinden Orhan Veli’nin şiirlerinden yola çıkılarak uyarlanan müzikal oyunu, Alanya Belediye Tiyatro oyuncuları Mustafa Erman Doğan, Vedat Akbulut, Birke Muratal Doğan sergileyecek.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.