banner245
banner174
banner113

Alanya MÜSİAD 200 yardım kolisi hazırladı

banner106

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Alanya Şubesi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırladıkları erzak paketlerini Kızılay Alanya Şubesi ve İHH Alanya Temsilciğine teslim etti.

Alanya MÜSİAD 200 yardım kolisi hazırladı

banner108
banner238

MÜSİAD Alanya Şubesi tarafından geçen yıl olduğu gibi hazırlanan 200 yardım kolisi Kızılay Alanya Şubesi ve İHH Alanya Temsilciliğine teslim edildi. 
MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, MÜSİAD Alanya Şubesi, Genç ve Kadın MÜSİAD Alanya Şubesi olarak yönetim kurulu ve üyelerin katkısı ile Kovid-19’a karşı destek olmaya devam ettiklerini söyledi. D

evletimiz ve milletimiz pandeminin ortaya çıktığı ilk günden beri tıbbı ve insani malzeme konusunda destek olmaya çalışıyoruz diyen Durusoy,  “Hazırladığımız gıda kolilerini bizim adımıza ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Alanya’da başarılı yardım faaliyetlerini sürdüren Kızılay ve mazlumlara desteği kendine görev edine İHH Alanya Şubesine teslim ettik. Bu zor süreçte bir nebze olsun insanların yüreğine dokunabilmek adına çalışıyoruz dedi. 

Durusoy, MÜSİAD Alanya Şube üyeleri olarak ayrıca erzak kolisi desteğini bireysel ve kurumsal olarakta yapmaya devam edeceğiz diyerek yardım konusunda imkanı olanları duyarlı olmaya davet etti.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.