banner113

ALANYA’DAKİ YAŞLILAR, KADINLAR, ENGELLİLER VE İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

banner106

"Güvenli Kentler İçin Daha Çok Eşitlik Daha Çok İzleme" projesi kapsamında Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, şehirdeki çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

ALANYA’DAKİ YAŞLILAR, KADINLAR, ENGELLİLER VE İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR
24 Haziran 2022 Cuma 12:27

banner108
banner238


Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve CEİD İzler Hibe Programı kapsamında desteklenen Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği’nin Yürüttüğü ‘Güvenli Kentler İçin Daha Çok Eşitlik Daha Çok İzleme’ projesi kapsamında oluşturulan Kentsel Haklar İzleme Platformu, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği Başkanı Mustafa Kınık ve Proje Koordinatörleri; Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ettiler.

7 ilde gerçekleştirilen projede tek ilçe olan Alanya’da proje kapsamında 23-25 Haziran 2022 tarihleri arasında bir dizi izleme ve değerlendirme çalışması gerçekleştirecek. Çalışma kapsamında Alanya Belediyesi başta olmak üzere Alanya’daki kadınlar, engelliler ve diğer özel ihtiyaç sahibi gruplara yönelik sunulan hizmetlerin genel bir profili çıkartılıyor. Mevcut durum ve birlikte yapılması gereken projeler belirlenerek gelecekle ilgili yol haritası oluşturulacak.

DERNEK BAŞKANI KINIK’TAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Projeye önderlik eden Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği Başkanı Mustafa Kınık ziyaret sırasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e yapılan çalışmalar için teşekkürlerini sundu. Alanya’daki kadınlar, engelliler ve ihtiyaç sahipleri için yapılan çalışmaların tüm ülkeye örnek olduğunu belirten Kınık projeleri yakından takip ettiklerini belirtti. Başkan Yücel’de ziyaretçilerine teşekkür ederek, projeye gerekli tüm desteği vereceklerini söyledi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.