banner245
banner174
banner113

Alternatif turizmin en iyi puanı Adin hotele verildi

banner106

ALANYA İncekum’da Alternatif Turizmin öncülerinden eşsiz konumu, mimari özellikleri, “ Mutlu Tatil Anıları ” sloganı ile Alkolsüz Her Şey Dahil hizmet veren 5 yıldızlı ADİN BEACH HOTELtarafsız otel değerlendirme sitesi olan HolidayChecksitesinde verilen tarafsız puan ve yorumlar sonucunda belirlenen  “2017 Tavsiye Edilen Otel ”  ödülünün sahibi oldu.

Alternatif turizmin en iyi puanı Adin hotele verildi

banner108
banner238
Verdiği hizmetler ve aldığı ödüller ile Alkolsüz Her Şey Dahil konseptinde adından sıkça söz ettiren otel olanAdin Beach Hotel’inYön. Kur. Bşk. HASAN UYSALkonu hakkında şunları söyledi :
“ Avrupa’dan ülkemize tatile gelmek isteyen turistlerin en uğrak yeri olan tarafsız puan ve yorumlama sitesi HolidayCheck ‘de TurkishRiviera araması yapıldığında Türkiye’de Ege ve Akdeniz kıyısındaki iki ayrı coğrafi bölge arasında kalan tüm oteller arasında ilk sıralarda ADİN BEACH HOTEL’igörmektedir. Bu da Adin BeachHotel’in en iyi yorum ve puanı alan otel olmasının doğal, önemli ve gururlandırıcı bir sonucudur. Tesisimizin ödül almasında en büyük payı olan tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca belirtmek istiyorum kibu ödüllerin hepsinin ortak özelliği konaklama yapan misafirlerin tarafsız yorumları sonucunda verilmesidir.

Hizmet sektöründe başarının formülü, kaliteli, özverili ve güler yüzlü hizmet vermektir. ADİN BEACH HOTELolarak biz de hizmet kalitesi yolunda değişmeyen ve öncü adreslerden birisi olmaya devam edeceğiz, otelimizden memnun ve yüksek tavsiyeler ile ayrılan her misafirimiz bizlerin en büyük ödülüdür.”
Yön. Kur. Bşk.HASAN UYSAL “Kazandığımız bu ödül, yüksek çalışma ve başarma azminin bir sonucudur. Başarımızın devamını sağlamak, en zirveye çıkmak ve devamlı orada kalmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu ödüllerin ülkemize ve bölgemize katkı sağlamasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Adin Beach Hotel olarak“Mutlu Tatil Anıları”  sloganımızın yansımasını almış olmaktan mutluyuz ve gururluyuz.”
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.