banner83
banner174
banner113

Bahçeşehir Alanya'da şiir dinletisi

Bahçeşehir Koleji Alanya “Ömrüme Yazılan Şiirler” isimli şiir dinletisiyle velilerini ağırladı.

Bahçeşehir Alanya'da şiir dinletisi

banner108
banner238
Türkçe Öğretmeni Sevilay Gürsoy’un koordinatörlüğünde 6.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu şiir dinletisi büyük beğeni topladı. Gecede şiirlere;  piyano, keman ve bale sunumu da eklenince sunum adeta bir sanat şölenine dönüştü. Teması insan ömrü olan dinletide öğrencilerin performansları görülmeye değerdi.
Akademik başarılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiren Bahçeşehir Koleji öğrencileri bu kez de edebiyat alanında isimlerinden söz ettiriyor. Şiir dinletilerinin her sene farklı bir temayla geleneksel olarak düzenlendiği Bahçeşehir Koleji, sanata yön verecek yeni nesiller yetiştirmeyi hedefliyor.

21. YÜZYIL STANDARTLARINDA
Bahçeşehir Koleji Alanya’dan yapılan açıklamada ‘Okulumuzda bütün idareci ve öğretmenlerimiz insan üstü bir gayretle öğrencilerinin 21'nci yüzyıl standartlarında yetiştirilmesi için büyük çabalar sarf ediyor. Elbette akademik çalışmalara paralel olarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif çalışmalarla da öğrencilerimizi desteklemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Her yıl başarılarımıza bir yenisini eklerken çok yönlü, kendine güvenen ve toplumda saygın karakterler olarak yer alacak olan öğrenciler yetiştirmenin de mutluluğunu yaşıyoruz.’dendi. Gecenin sonunda yaşanan duygu seliyle salondaki tüm izleyiciler öğrencileri dakikalarca alkışladılar.
 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.