banner113

DEMİRTAŞ MUSTAFA ARAS ŞENLİĞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

banner106

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Demirtaş Mustafa Aras Şenliği Programına katıldı. 

DEMİRTAŞ MUSTAFA ARAS ŞENLİĞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Mayıs 2022 Pazartesi 15:00

banner108
banner238

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Demirtaş Spor Kulübü tarafından; kermes, futbol turnuvası, konser etkinliklerinin yer aldığı şenlik düzenlendi. Düzenlenen şenliğe, Kaymakam Ürkmezer, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Mhp İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Oda Başkanları, Alanya Ticaret Odası Başkan adayları, Demirtaş Spor Kulübü Başkanı Mehmet Okyanus ve vatandaşlar katıldı. 
Düzenlenen programda katılımcılara konuşan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Değerli hemşerilerim hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. 2 yıllık pandemi döneminden sonra böyle güzel bir etkinlikte vatandaşlarımızda bir arada olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu güzel şenliği düzenleyen Demirtaş Spor Kulübü Başkanı Mehmet Okyanus’a, Belediyemize, Muhtarlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonlar yapmak kolay değil ancak bu tür etkinliklerde vatandaşlarımızın katılımını görmek hepimizi mutlu ediyor. Gün boyunca etkinliklere katılan vatandaşlarımız, gençlerimiz ve sporcularımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi. 
Program sonunda programa destek veren Alanya Ticaret Odası Başkan adayları Bilal Gömeç, Eray Erdem ve Tunahan Toksöz’e Kaymakam Ürkmezer tarafından plaketleri verildi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.