banner113

GÜZELBAĞ SPOR ALANI AÇILIŞA HAZIR

banner106

Başkan Adem Murat Yücel’in geçtiğimiz yıl yangınlarla boğuşan Güzelbağ Mahallesi’nin yaralarını sarmak amacıyla bölge halkının talepleri doğrultusunda temelini attığı Güzelbağ Spor Alanı’nın yapımı tamamlandı. Titizlikle hayata geçirilen proje, yapılacak çevre düzenlemesinin ardından hizmete açılacak.

GÜZELBAĞ SPOR ALANI AÇILIŞA HAZIR
22 Temmuz 2022 Cuma 15:21

banner108
banner238


 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, üretken belediyecilik anlayışıyla sosyal faaliyetlerine ve çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl yangın afetinin yaşandığı Güzelbağ Mahallesi’nde yaraları sarmak isteyen ve bölgedeki çalışmalara hız veren Başkan Adem Murat Yücel, Güzelbağ Mahalle halkının özlemini duyduğu spor ve aktivite alanı olarak hizmet verecek Güzelbağ Spor Alanı projesini hayata geçirdi.

5 BİN METREKARELİK ALAN OLUŞTURULDU

Yapılacak çevre düzenlemelerinin ardından vatandaşların kullanımına tam anlamıyla açılacak Güzelbağ Spor Alanı, 5 bin metrekarelik alanda halı saha ve basketbol sahasının yanısıra bireysel spor aletleri, idari binalar, duş ve tuvaletlerle birlikte tam bir spor kompleksine dönüştürüldü.

MUHTAR ATİK’TEN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR: “İYİ Kİ VARSINIZ BAŞKANIM”

Güzelbağ Mahallesi’nin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan bu projeyi hayata geçiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür eden Güzelbağ Mahalle Muhtarı Şeyh Ali Atik, “Güzelbağ’ın böyle bir alana ihtiyacı vardı. Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Şahsım, mahalle sakinlerimiz ve özellikle gençlerimiz adına teşekkürü borç bilirim. İyi ki varsınız Adem Başkanım. Birlikte Güzelbağ Mahallemize yapacak çok projemiz var” diye konuştu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.