banner245
banner174
banner113

MHP'li Türkdoğan'dan 23 Nisan kutlaması

banner106

MHP Alanya Teşkilat Başkanı Mustafa Türkdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

MHP'li Türkdoğan'dan 23 Nisan kutlaması

banner108
banner238

Teşkilat Başkanı Türkdoğan mesajında şunları söyledi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 101. yıldönümünü büyük bir coşku, gurur ve bir o kadar da Covid-19 salgını nedeni ile buruk kutlamaktayız. 23 Nisan 1920 tarihi, Türk milletinin var oluş mücadelesini kazanmasının ifadesi olarak tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan; büyük Türk milletinin dağılma yerine kucaklaşmayı, farklılaşma yerine bütünleşmeyi tercih ettiği gündür. 23 Nisan; Türk milletinin bağımsız, medeni ve bir ve bütün olarak yaşama iradesidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. 

Milleti, yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır. Tek bir egemenlik vardır, o da ulusal egemenliktir’ demiştir. Bugün bizlere düşen görev, teslim aldığımız bu kutsal emaneti bizden sonra yaşatacak olan nesillere en ileri seviyede teslim etmektir. Milli iradeyi memleketin dâhilinde hâkim kılmak birinci meclisin temel ülküsüydü. Bu ülküye yönelik yaşadığımız son yıllarda dâhili ve harici odaklar tarafından yönlendirilen saldırılar yine milletin azim ve kararlılığıyla def edilmiştir. Milli iradeyi hâkim kılacağız, demokrasimize ve cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Bu düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor; vatanımızın birliği, dirliği ve esenliği için mücadele eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm milli mücadele kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazi meclisin milletvekillerini rahmetle, minnetle ve dualarla anıyorum. 
Ne Mutlu Türküm Diyene 
“Vatanı Korumak Çocukları Korumakla Başlar”

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.