banner245
banner174
banner113

MÜSİAD dijital fuar düzenliyor 

banner106

Koronavirüs salgını sürecinde açılışları ertelenen fuarların yerini dijital fuarlar almaya başladı. 

MÜSİAD dijital fuar düzenliyor 

banner108
banner238

MÜSİAD Antalya Şubesi öncülüğünde aralarında Alanya’nın da olduğu 11 şube Akdeniz bölgesindeki firma ve markaları dijital fuarlarla dünyaya tanıtacak. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, son yıllarda fuarcılık sektöründe dijital bazlı dönüşümler gerçekleştiğini belirtti. Pandemi süreci ile birlikte dijital toplantı ve fuarların daha çok önem kazanmaya başladığını söyledi. 
FUARCILIK SEKTÖRÜ
Koronavirüs salgını sürecinden etkilenen fuarcılık sektörünün, dijital fuarcılık ile daha hızlı ve düşük maliyet avantajına kavuştuğunu ifade eden Durusoy, MÜSİAD'ın böyle bir atmosferde Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ve markaları dijital fuar ayrıcalığı ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışında tanıtmayı amaçladığını kaydetti. 
Durusoy, iş dünyasını 7 - 13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 1. Bölgesel Dijital Expo Fuarı’nda Adana, Antalya, Alanya, Burdur, Denizli, Fethiye, Isparta, Kahramanmaraş, Mersin, Muğla ve Uşak’taki şirketlerin stantlarının yer alacağını ifade etti. 
Durusoy, Alanya'da faaliyet gösteren iş insanlarını fuara katılmak için kendileri ve şube müdürü ile irtibat kurmaya davet etti.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.