banner113

PANDEMİ SÜRECİNİN KAHRAMANLARINA MİNİK ELLERDEN ANLAMLI BİR HEDİYE  

banner106

Kestel Alantur Ayhan Şahenk İlkokulu öğrencileri, “Maskelerimiz Çiçek Açtı” adlı eTwinning etkinliği çerçevesinde maskelerden yaptıkları çiçekleri pandemi sürecinin kahramanları olan sağlık çalışanları adına Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Uzm. Dr. Alper Öztürk’e taktim etti.

PANDEMİ SÜRECİNİN KAHRAMANLARINA MİNİK ELLERDEN ANLAMLI BİR HEDİYE  
30 Mayıs 2022 Pazartesi 14:20

banner108
banner238

  
Tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler renkli maskelerden hazırladıkları çelenk ve çiçeklerle Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti. Okul Müdürü Ayşe Yılmam ve öğretmenleri öğrencilerinin hazırlamış olduğu çiçekleri tüm sağlık çalışanları adına Başhekim Vekili Öztürk’e, yoğun bakım çalışanlarına ve hekimlere verildi.  
Maskeler çiçek açtı etkinliği kapsamında sağlık çalışanlarına teşekkür etmek istediklerini belirten Okul Müdürü Yılmam,”  Pandemi boyunca zor şartlar altında yoğun bir tempoda toplumun sağlığı için fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmek istedik. Bu bağlamda bizlerde hayatımızdan çıkarttığımız maskeleri çiçeğe dönüştürüp sağlıkçılarımıza getirdik. Sayenizde maskelerimiz çiçek açtı, iyi ki varsınız. Tüm sorunlarınızın çözüldüğü mutlu bir hastane ortamında çok canlara can olmanız dileğiyle şükranlarımızı sunuyoruz “dedi.  
Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür olduğunu belirten Öztürk: “ Minik ellerin kalpleriyle hazırlamış olduğu bu güzel hediyeler bizleri çok onurlandırdı ve gururlandırdı. Bizler hangi şartlar altında olursak olalım toplumun sağlığı için çalışmaya, hayat kurtarmaya devam edeceğiz. Teşekkür ederiz “ ifadelerini kullandı.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.