banner247
banner174
banner113

Adin BeachHotel'i Gururlandıran Ödül!

banner106

Alanya'nın gururu Adin Beach hotele ödül..

Adin BeachHotel'i Gururlandıran Ödül!

banner108
banner238
Alkolsüz aile otelikonseptinde Türkiye’de öncü, misafirlerine kusursuz ve mükemmel hizmet veren 5 yıldızlı Adin Beach Hotel, tüm dünyada 900 bin otele, 8 milyon tatilcinin verdiği puanlar esas alınarak oluşturulan ödül listesine adını yazdırdı ve Holiday Check Türkiye temsilcisi Nermin Kutlucan'ın katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde, Holiday Check’inen büyük ödülü olan Holiday CheckAward’ınsahibi oldu.


Sahip olduğu birçok ödülle öne çıkan Adin BeachHotel’inYnt. Krl. Bşk. Hasan Uysal HolidayCheck 2019 ödülü için şunları söyledi:
“2019’a bizi gururlandıran bir ödülle giriş yaptık. Akdeniz bölgesinde 5. sırada, alkolsüz her şey dâhil hizmet veren  oteller içerisinde ise ilk sıradayız. Ayrıca bu ödül  Türkiye’de sadece 20 otele verildibiz de bu otellerin içerisindeyiz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da HolidayCheck ödülünü kazanmanın sevincini yaşadık. Bizim asıl amacımız; otelimize konaklamaya gelen misafirlerin huzurunu, mutluluğunu ve konforunu sağlamak. Misafirlerimizin de böyle hissetmesini sağlamak ve güzel geri dönüşler almak bizleri sevindirdi. Ödülü almamızda büyük katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve bizleri değerlendirerek bu ödülü almamızı sağlayan değerli misafirlerimize teşekkür ederim. 

Kaliteli, özverili ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde bulunduğumuz noktaya ulaştık. Geleceğe daha emin adımlarla, hizmet kalitemizden ödün vermeden ilerleyeceğiz. Misafirlerimizin mutluluğu bizim için en büyük ödüldür. Bir kez daha HolidayCheck 2019 ödülünü kazanmamızda katkısı olan herkese teşekkür ederim.”

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.