banner247
banner174
banner113

Alanya TÜRSAB’da kongre heyecanı!

banner106

TÜRSAB’da kongre heyecanı erken başladı. Başkan Yardımcısı Kerim Yılmaz’ın istifasıyla birlikte gözler, TÜRSAB Alanya Yöre Temsil Kurulu’nun önümüzdeki aylarda yapılacak genel kuruluna çevrildi.

Alanya TÜRSAB’da kongre heyecanı!

banner108
banner238
25 Temmuz 2018 tarihinde yapılan TÜRSAB Alanya Yöre Temsil Kurulu seçiminde  162 üyeden 112'si oy kullanmış, 57 oy alan Bilal Korkmaz ise seçimi kazanmıştı. Bilal Korkmaz ve Kerim Sarıkaya’nın başkanlık için yarıştığı genel kurulun ardından Kerim Yılmaz ise yönetim kurulu içinde yapılan oylama ile başkan yardımcısı seçilmişti.
1 YILDIR GÖREV YAPIYOR
Yaklaşık 1 yıldır görev yapan Bilal Korkmaz başkanlığındaki TÜRSAB Yönetimi geçtiğimiz günlerde Kerim Yılmaz’ın istifasıyla gündeme geldi. Kerim Yılmaz, başkanla yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle uyumlu çalışma ortamı bulamadığını belirtmiş ve istifa kararını açıklamıştı. Bununla birlikte TÜRSAB’da bu yıl sonunda yapılması beklenen genel kurul da gündeme geldi.
TÜRSAB TA ADAY KİM OLACAK?
TÜRSAB içindeki rahatsızlıklar nedeniyle genel kurulun hareketli geçeceği şimdiden turizm camiasında gündeme geldi. Kerim Yılmaz’ın TÜRSAB Başkan adayı olarak ismi geçerken, eski Başkan Suat Çavuşoğlu’nun ismi de gündeme geldi.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.